Hakkımızda, İş Güvenliği Kursu / İş Yeri Hekimliği Kursu
İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu

Biz Yeni Uzman Akademiyiz

Yeni Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetki vermesi ile iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler düzenlemektedir. Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri alanında elde etmiş olduğu başarılar sayesinde bu camiada adından sıkça söz ettirdiği gibi tüm eğitim dünyasında da adından yine sıklıkla bahsettirmektedir.

Yeni Uzman Akademi başta işyeri hekimliği ve iş yeri hemşireliği olmak üzere tüm eğitimlerini, alanında söz sahibi eğiticilerin eşliğinde gerçekleştirir.

Yeni Uzman Akademi’nin eğitim kalitesin her zaman yükseltmeye çalışmasındaki amaç kursiyerlerini sadece sınavlara değil hayata hazırlamaktır.  Yeni Uzman Akademi’den başta işyeri hemşireliği ve iş yeri hekimliği eğitimi alan katılımcılar, çalışma hayatları boyunca kendilerine destek sağlayacak bir eğitim kurumu ailesinin fertleri olurlar.  İş yeri hekimi ve iş yeri hemşirelerimiz başta olmak üzere tüm İSG profesyonellerimiz güncellenmiş mevzuat ve kanunları takip etmelerini sağlayacak ve iş hayatlarında kendilerine daima yardımcı olacak saha deneyimine sahip, akademik gelişmeleri takip eden bir rehberlik sisteminden her zaman destek alma şansı elde ederler. Böylelikle Yeni Uzman Akademi katılımcıları İSG profesyoneli olarak görevlerini yerine getirirken karşılaşacakları zorluklara karşı daima kendilerine yol gösterecek bir eğitim kurumunun üyesi olduklarını bilirler ve görevlerini de bu güven duygusu içersinde yaparlar.

Vizyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak iş yeri hekimliği ve iş yeri hemşireliği sektöründe, akademik bir bakış açısı ile saha deneyimini harmanlayarak katılımcılarımıza en verimli eğitimi sunmaktır.

Misyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışarak, öğrenci odaklı bir eğitim sistemi uyguluyor ve tam donanımlı iş yeri hekimleri ve iş yeri hemşireleri yetiştiriyoruz. Amacımız eğitim alanında kurumumuzda hizmet alan hekim ve hemşirelerimizin eğitim ihtiyaçlarına en hızlı ve en mükemmel şekilde cevap vermektir.  Ayrıca eğitim seferberliğimizi Türkiye’nin her yerine yaymak;  iş yeri hekimliği ve iş yeri hemşireliği alanında zirvede olduğumuz gibi zirvede olan yerimizi korumak, böylelikle de eğitim alanında ülkemiz adına yeni bir nefes olmaktır.