İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu 0 552 860 76 10

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen Yeni Uzman Akademi’yi arayın, erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın.

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu
İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

Yeni Uzman Akademi’de A-B-C Sınıfı İSG Kursu Alabilirsiniz

Çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliğinin (İSG) önemi daha da artmaktadır. İş yerlerinde güvenli üretim için güvenli bir ortam hazırlanmalıdır. Çalışanların sağlığını koruyan bir yaklaşım ile hareket edilmelidir. İşte tam da bu noktada Yeni Uzman Akademi, A-B-C Sınıfı İSG Kursu ile İş Güvenliği eğitimi almak isteyenlere mükemmel bir fırsat tanıyor.

Yeni Uzman Akademi, İSG alanında uzmanlaşmak isteyen herkese yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır. İSG Kursları kapsamında C Sınıfı, B Sınıfı ve A Sınıfı olmak üzere üç farklı düzeyde eğitim imkanı bulunmaktadır. Bu sayede katılımcılar, kendi ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda en uygun kursu seçebilmektedir.

Yeni Uzman Akademi’nin İSG Kursları, bakanlık yetkilendirmesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kursiyerler, güvenilir bir eğitim alacaklarından emin olabilirler. Eğitimler, alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilir. Katılımcılar kaliteli ders kaynakları ile desteklenmektedir.

Kurs katılımcılarına, İSG konularında üçlü kitap seti ve dijital notlar gibi kaynaklar sunulmaktadır. Bu kaynaklar, katılımcıların eğitim sürecinde daha verimli olmalarını ve konuları daha iyi anlamalarını sağlamaktadır. Ayrıca canlı ders videolarına da her zaman erişim imkanı bulunmaktadır. Böylece katılımcılar eğitimlerini istedikleri zaman ve yerde takip edebilmektedirler.

Yeni Uzman Akademi, her sınav öncesi online soru çözüm programları düzenlemektedir. Bu programlar, kursiyerlerin konuları pekiştirmelerini sağlar. Aynı zamanda sınavlara daha güvenli bir şekilde girmelerine yardımcı olmaktadır.

Eğitim ücretleri konusunda Yeni Uzman Akademi, Türkiye’nin en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Ayrıca kurs ücretini taksitle ödeme imkanı da sağlanmaktadır. Böylece katılımcılar, maddi açıdan da esneklik kazanarak istedikleri kursa kayıt olabilmektedirler.

Profesyonellerin Adresi Yeni Uzman Akademi

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği (İSG) Kursu Yeni Uzman Akademi, iş sağlığı ve güvenliğinde kariyer isteyenlere mükemmel bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Eğitimler bakanlık onaylı düzenlenir. Kaliteli ders kaynakları ve canlı ders videolarıyla desteklenmektedir. Ayrıca;

Online soru çözüm programları,

Uygun ödeme seçenekleri,

Kursiyerlerin eğitim sürecini daha verimli ve kolay hale getirmektedir. Yeni Uzman Akademi’ye katılarak İSG alanında uzmanlaşmak için şimdi harekete geçin ve kariyerinizde bir adım öne geçin.

A-B-C Sınıfı İSG Kursu Programlarına Kimler Katılabilir?

Yeni Uzman Akademi’de C Sınıfı İSG Kursu

B Sınıfı İSG Kursu

A Sınıfı İSG Kursu olarak düzenlenir.

C Sınıfı İSG Kursu Programlarına Kimler Başvuru Yapabilir?

Mimarlar, mühendisler, teknik öğretmenler

Fizikçiler, kimyagerler, biyologlar

İSG teknikerleri C Sınıfı İSG Kursu için Yeni Uzman Akademi’ye başvuru yapabilirler.

B Sınıfı İSG Kursu Programlarına Kimler Başvuru Yapabilir?

C Sınıfı iş güvenliği uzmanları üç yıl görev almanın ardından B Sınıfı İSG Kursu programlarına başvuru yapabilirler.

A Sınıfı İSG Kursu Programlarına Kimler Başvuru Yapabilir?

B Sınıfı iş güvenliği uzmanları 4 yıl görev almanın ardından A Sınıfı A-B-C Sınıfı İSG Kursu programlarına başvuru yapabilirler.

Eğitimler Nasıl Düzenlenir?

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği (İSG) Uzmanlığı Kursu programları 35 gündür. Tamamı uzaktan eğitim ile A-B-C Sınıfı İSG Kursu programlarınızı tamamlayabilirsiniz.

İlk olarak 15 gün süren çevrimdışı eğitimler gerçekleştirilir. Derslere dilediğiniz saatte katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi ana sayfası “uzaktan eğitim” butonundan derslere katılabilirsiniz.

Sonrasında ise 15 gün çevrimiçi dersler gerçekleştirilir. İki farklı seansta online derslere katılabilirsiniz. 09.00 ile 15.00 arasında ilk grup gerçekleştirilir. Diğer grup ise 15.00 ile 21.00 saatleri arasında gerçekleştirilir.

En son da ise staj eğitimleri gerçekleştirilir. Türkiye’nin her yerinde staj eğitimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece A-B-C Sınıfı İSG Kursu eğitimlerini Yeni Uzman Akademi ile tamamı uzaktan eğitim ile tamamlayabilirsiniz.

C Sınıfı İSG Kursu

B Sınıfı İSG Kursu

A Sınıfı İSG Kursu eğitim süreci Yeni Uzman Akademi’de aynıdır.

İSG Sınavları Nasıl Gerçekleştirilir?

Yeni Uzman Akademi’de A-B-C Sınıfı İSG Kursu programlarına katılanlar sonrasında sınava katılırlar. Sınavlar ÖSYM tarafından gerçekleştirilir. Yılda iki defa gerçekleştirilir. A-B-C Sınıfı İSG Kursu katılımcılarımızın başarılı sayılmaları için 50 soruda en az 35 doğru yapmaları gereklidir.

Nerelerde Çalışırlar?

İş Güvenliği Uzmanları tüm iş yerlerinde görev alabilirler.

C Sınıfı Uzmanlar; az tehlikeli iş yerlerinde

B Sınıfı Uzmanlar; az tehlikeli ve tehlikeli iş yerlerinde

A Sınıfı Uzmanlar; az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerinde görev alırlar.

Yeni Uzman Akademili Olmakta Geç Kalmayın!

İzzetpaşa Mahallesi A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu programlarına katılmak istiyorsanız tercihiniz kaliteli bir eğitim kurumundan yana kullanın. Yeni Uzman Akademi’yi seçerek birçok avantajdan da ücretsiz yararlanın.

Hemen kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Size bir tuş kadar yakınız.